Reklama

Reklama

Warszawa: 12-latek zmarł po wypadku na Górce Szczęśliwickiej

Po niefortunnym zjeździe z Górki Szczęśliwickiej 12-latek uderzył głową w element ławki. W wyniku poniesionych obrażeń chłopiec zmarł - przekazał wydział prasowy Komendy Stołecznej Policji.

Jak poinformował mł. asp. Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji, zgłoszenie o wydarzeniu służby otrzymały w sobotę. 

Reklama

- Po godz. 16 w sobotę otrzymaliśmy zgłoszenie, że do Dziecięcego Szpitala Klinicznego został przewieziony chłopiec w wieku 12 lat. Z ustaleń wynikało, że chłopiec został przewieziony do szpitala z ulicy Włodarzewskiej - powiedział.

- Możemy tutaj mówić o tzw. Górce Szczęśliwickiej, gdzie niestety w wyniku niefortunnego zjazdu 12-latek uderzył głową w element ławki - przekazał. - Doszło do takich obrażeń, że było konieczne wezwanie pogotowia. Po przewiezieniu do szpitala chłopiec zmarł - przekazał mł. asp. Rafał Rutkowski.

Na miejscu zostały przeprowadzone czynności z udziałem prokuratora, a w sprawie zostanie przeprowadzone śledztwo.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje