Reklama

Reklama

Tragiczny wypadek w Warszawie. 84-latka wypadła z trzeciego piętra

84-letnia kobieta wypadła z okna trzeciego piętra kamienicy przy alei 3 Maja 7, znajdującej się na warszawskim śródmieściu – poinformował w środę (26 sierpnia) podinsp. Robert Szumiata z Komendy Rejonowej Policji Warszawa Śródmieście. Kobieta zmarła na miejscu.

Jak poinformował podinsp. Szumiata, informację o zdarzeniu policjanci otrzymali o godz. 11.04. - Już po trzech minutach od zgłoszenia policjanci byli na miejscu - powiedział podinsp. Robert Szumiata.

Mimo szybkiego przybycia służb, kobieta nie została przewieziona do szpitala. - Akcja reanimacyjna przeprowadzona na miejscu zdarzenia zakończyła się niepowodzeniem i niestety kobieta zmarła - poinformował podinspektor.

Jak zaznaczył, na chwilę obecną policjanci nie wiedzą, w jaki sposób doszło do zdarzenia. Na miejscu pracuje straż oraz policja.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy