Reklama

Reklama

Tragiczny wypadek w Warszawie. 84-latka wypadła z trzeciego piętra

84-letnia kobieta wypadła z okna trzeciego piętra kamienicy przy alei 3 Maja 7, znajdującej się na warszawskim śródmieściu – poinformował w środę (26 sierpnia) podinsp. Robert Szumiata z Komendy Rejonowej Policji Warszawa Śródmieście. Kobieta zmarła na miejscu.

Jak poinformował podinsp. Szumiata, informację o zdarzeniu policjanci otrzymali o godz. 11.04. - Już po trzech minutach od zgłoszenia policjanci byli na miejscu - powiedział podinsp. Robert Szumiata.

Mimo szybkiego przybycia służb, kobieta nie została przewieziona do szpitala. - Akcja reanimacyjna przeprowadzona na miejscu zdarzenia zakończyła się niepowodzeniem i niestety kobieta zmarła - poinformował podinspektor.

Jak zaznaczył, na chwilę obecną policjanci nie wiedzą, w jaki sposób doszło do zdarzenia. Na miejscu pracuje straż oraz policja.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje