Reklama

Tragiczny wypadek pod Wyszkowem. 3 osoby nie żyją

Trzy osoby zginęły, a cztery zostały ranne w wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Dybki pod Wyszkowem (woj. mazowieckie). Zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe i ciężarówka. Jak dowiedział się reporter RMF FM Grzegorz Kwolek, tuż przed zderzeniem w tirze pękła opona.

Wypadek na DK 8 - ZDJĘCIA

Jak relacjonuje RMF FM, w łotewskim tirze jadącym w kierunku Warszawy pękła opona: tir zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z dwoma samochodami osobowymi. W jednym z nich, peugeocie z białoruskimi tablicami rejestracyjnymi, zginęły trzy osoby, a jedna została ranna. Drugim pojazdem, oplem kierującym się na Ostrów Mazowiecką, jechały trzy Polki - wszystkie zostały ranne. Jedna z nich - najciężej poszkodowana w wypadku - została zabrana do szpitala w Warszawie śmigłowcem.

Kierowcy tira nic poważnego się nie stało. Mężczyzna był trzeźwy. To on zostanie przesłuchany przez śledczych jako pierwszy. Przesłuchania innych uczestników wypadku będą możliwe dopiero za kilka, kilkanaście dni - informuje RMF FM.

Reklama

Do tragedii doszło dziś ok. godz. 9:00 na drodze krajowej nr 8. Trasa na odcinku Wyszków - Ostrów Mazowiecka jest zablokowana. Objazd wyznaczono trasą wojewódzką nr 964 przez Brok.

Na miejscu pracują służby.


INTERIA/RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy