Reklama

Reklama

Tragiczny wypadek na S8. Nie żyje 30-letni obywatel Szwecji

​Na drodze S8 w okolicach Wyszkowa doszło do śmiertelnego wypadku. Samochód osobowy zjechał do rowu i dachował. Nie żyje kierowca. Na drodze są utrudnienia, ruch w kierunku Białegostoku odbywa się tylko lewym pasem.

Na drodze S8 w kierunku Białegostoku, w miejscowości Turzyn Kolonia, pomiędzy Wyszkowem a Ostrowią Mazowiecką doszło do wypadku. Nie żyje jedna osoba. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami. W stronę Białegostoku ruch odbywa się po lewym pasie.

- Z niewyjaśnionych przyczyn 30-letni kierujący land roverem, obywatel Szwecji zjechał do rowu i dachował - powiedział oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Wyszkowie kom. Damian Wroczyński. Jak przekazał policjant, mężczyzna nie żyje. Na miejscu pracują technicy policyjni pod kontrolą prokuratora. - Przesłuchiwani są m.in. świadkowie zdarzenia - podał kom. Damian Wroczyński.

Reklama

Kierowcy jadący S8 w kierunku Białegostoku muszą liczyć się z utrudnieniami. Ruch odbywa się tylko lewym pasem jezdni. Jak informuje dyżurny punktu informacji drogowej warszawskiego oddziału GDDKiA, utrudnienia mogą potrwać około 2 godzin.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje