Reklama

Reklama

​Tragiczny pożar w Warszawie. Nie żyje jedna osoba

Starsza kobieta zginęła w pożarze mieszkania w czteropiętrowym bloku w stołecznej dzielnicy Stegny - podała straż pożarna. Przyczyna pożaru zostanie ustalona w wyniku dochodzenia.

- Około godz. 16 otrzymaliśmy informację o pożarze przy ul. Egejskiej 7. Był to pożar na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku. Z okna wydobywał się dym - powiedział Bartosz Maciąg ze stołecznej straży pożarnej. Dodał, że na miejsce zadysponowano pięć zastępów straży pożarnej, pogotowie i policję.

Jak przekazał, strażacy szybko dostali się do mieszkania, w którym był pożar. - W środku, w jednym pomieszczeń była starsza kobieta - powiedział Maciąg. Z przekazanej informacji wynika, że strażacy wynieśli kobietę, ale lekarz z pogotowia stwierdził po pewnym czasie jej zgon. Inni mieszkańcy opuścili blok jeszcze przed przybyciem straży pożarnej.

Reklama

- Działania straży zakończyły się około godz. 18. Przyczyna pożaru będzie ustalana w ramach dochodzenia - zaznaczył Maciąg.

Przekaż 1 proc. na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy