Reklama

Reklama

Tragiczny pożar w Piasecznie. "Próbowali gasić się nawzajem"

W nocy z czwartku na piątek doszło do pożaru pustostanu w Piasecznie. Nie żyją dwie osoby, trzy inne są poparzone. Po pojawieniu się ognia, przebywające w pomieszczeniu osoby próbowały gasić siebie nawzajem – donosi TVN Warszawa.

"Wczoraj około 22 doszło do pożaru pustostanu, akcja gaśnicza nie trwała długo. Na miejscu były trzy zastępy - poinformował  TVN Warszawa Karol Kierzkowski rzecznik prasowy mazowieckiej straży pożarnej.

Strażacy przybyli na miejsce, po tym jak wezwała ich przypadkowa osoba. W pomieszczeniu przebywało pięć osób, które po pojawieniu się ognia próbowały gasić siebie nawzajem.

Z relacji strażaków wynika, że jedna z ewakuowanych osób miała liczne poparzenia. Trafiła do szpitala, jednak w wyniku obrażeń zmarła.

Na razie nie wiadomo, jaka była bezpośrednia przyczyna pożaru. Budynek, który się palił nie był w dobrym stanie technicznym i nie należał do osób, które się tam znajdowały - poinformował Jarosław Sawicki z komendy policji w Piasecznie.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy