Reklama

Reklama

Tragiczny finał imprezy urodzinowej. Nie żyje 33-latek

Mężczyzna miał zabić swojego 33-letniego znajomego po imprezie urodzinowej - wynika ze wstępnych ustaleń. 34-latek, którego policjanci z Serocka zatrzymali bezpośrednio po dokonaniu tego czynu usłyszał zarzut zabójstwa - poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Zarzut zabójstwa usłyszał 34-latek, którego policjanci z Serocka zatrzymali bezpośrednio po dokonaniu tego czynu - poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Legionowie podkom. Justyna Stopińska. Jak ustaliła PAP, mężczyzna miał zabić swojego 33-letniego znajomego po imprezie urodzinowej.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę przy ulicy Zegrzyńskiej w Jachrance (woj. mazowieckie). Jak nieoficjalnie ustaliła PAP, 33-latek organizował tej nocy imprezę urodzinową. Po jej zakończeniu wszyscy uczestnicy rozeszli się.

Miał mieć pretensje do gospodarza imprezy

Na miejsce wrócił jednak 34-latek, który według ustaleń PAP, miał mieć pretensje do 33-letniego gospodarza imprezy. 33-latek wyszedł z domu do swojego znajomego, przez którego został brutalnie pobity.

Reklama

O zakrwawionym i nieprzytomnym 33-latku została poinformowana policja z Serocka. "Nieprzytomny mężczyzna śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala. Jednak mimo błyskawicznej akcji ratunkowej rannego mężczyzny nie udało się uratować" - podkreśliła rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Legionowie podkom. Justyna Stopińska.

- Mundurowi na miejscu zatrzymali mężczyznę związanego z tym zdarzeniem. 34-latek był nietrzeźwy, w organizmie miał ponad promil alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu - dodała policjantka.

Według ustaleń śledczych przyczyną zgonu 33-latka były poważne obrażenia głowy.

Trzy miesiące aresztu dla 34-latka

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga prok. Katarzyna Skrzeczkowska poinformowała, że po wytrzeźwieniu 34-latek usłyszał w Prokuraturze Rejonowej w Legionowie zarzut zabójstwa. - Nie przyznał się do zarzucanych czynów i odmówił składania wyjaśnień - powiedziała prokurator.

- Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Legionowie sąd aresztował podejrzanego na trzy miesiące - podała prokurator.

Za zarzut zabójstwa grozi nawet dożywocie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy