Reklama

Reklama

Tragedia w Piastowie. Nie żyje 15-miesięczne dziecko

W jednym z mieszkań w Piastowie (woj. mazowieckie) znaleziono zwłoki 15-miesięcznego dziecka. Policja i prokuratura prowadzą śledztwo w tej sprawie. Nikt nie usłyszał jeszcze zarzutów.

Policja wspólnie z prokuraturą prowadzą śledztwo w sprawie śmierci 15-miesięcznego dziecka w Piastowie (Mazowieckie). 

Policjanci o śmierci 15-miesięcznego dziecka zostali poinformowani w nocy z czwartku na piątek. - Potwierdzamy śmierć dziecka w jednym z mieszkań w Piastowie - powiedziała podkom. Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Śmierć dziecka. Trwa śledztwo

Śledztwo w sprawie śmierci dziecka wszczęła Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie. - Prokurator zlecił sekcję zwłok, która odbędzie się w poniedziałek - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

Reklama

- Postępowanie prowadzone jest w sprawie. Na obecnym etapie postępowania nikt nie usłyszał zarzutów - dodała prokurator.

Jak przyznają śledczy, dopiero po wykonaniu sekcji zwłok będzie można ustalić, co było powodem śmierci dziecka. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy