Reklama

Reklama

Tragedia na Bielanach. RMF: Kierowca bmw jechał 130 km/h

Kierowca, który śmiertelnie potrącił mężczyznę na przejściu na ul. Sokratesa w Warszawie, jechał 130 km/h - podaje RMF FM, powołując się na dyrektora ZDM.

Jak przekazał szef ZDM, ślady hamowania widać na odcinku 30 metrów. BMW było mocno zmodyfikowane - według ZDM nie powinno być dopuszczone do ruchu.

Co wydarzyło się na Bielanach?

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę na stołecznych Bielanach po godzinie 14. 

Na ulicy Sokratesa na wysokości posesji nr 5 samochód marki bmw uderzył w pieszych z ogromną siłą, a 33-letni mężczyzna w ostatniej chwili pchnął wózek z dzieckiem oraz żonę w stronę chodnika, ratując im życie.

Mężczyzna zmarł mimo podjętej reanimacji. Dziecko przebywa w szpitalu.

Jeszcze dziś prokuratura złoży zażalenie na decyzję sądu, który w poniedziałek odrzucił wniosek o tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące sprawcy wypadku.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy