Reklama

Reklama

Szydłowiec. Ścięte drzewo przygniotło 64-latka. Mężczyzna nie żyje

64-letni mieszkaniec gminy Szydłowiec został uderzony przez upadające drzewo w wyniku czego poniósł śmierć na miejscu - poinformował Michał Burski z Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok

Na jednej z posesji w gminie Szydłowiec w poniedziałek dwóch mężczyzn wycinało drzewo, które runęło na jednego z nich.

Drzewo upadło na 64-latka. Mężczyzna nie żyje

- Starszy z nich, 64-letni mieszkaniec gminy Szydłowiec, został uderzony przez upadające drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Drugi z mężczyzn nie odniósł obrażeń. Na miejscu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Przysusze- wyjaśnił Michał Burski. 

Dodał, że decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy