Reklama

Reklama

Szukają tego mężczyzny. Pomóż!

Policjanci z Mińska Mazowieckiego proszą o pomoc w poszukiwaniach 80-letniego Zdzisława Jerzaka, Mężczyzna wyszedł z domu tydzień temu i od tamtego czasu nie kontaktował się z bliskimi.

Poszukiwany mężczyzna ma ok. 170 cm wzrostu i jest szczupły. Ma siwe włosy zaczesane do góry. W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru czarnego ze sztucznej skóry zapinaną na suwak, czarne materiałowe spodnie, sznurowane pantofle koloru czarnego, szary sweter  zakładany przez głowę z suwakiem. Na głowie miał czapkę z daszkiem w kolorze granatowym.

Policja z Mińska Mazowieckiego prosi o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w poszukiwaniach mężczyzny. Można dzwonić na numery:25 759 72 00 do oficera dyżurnego,25 759 72 34 lub 25 759 72 64 do wydziału kryminalnego lub alarmowe 112 997, a także napisać email na adres: policjaminskmazowiecki@vp.pl Można też zgłosić się do każdej jednostki Policji w kraju.

Reklama

(mn)Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy