Reklama

Reklama

Świercze: Wybuch pieca węglowego. Nie żyją dwie osoby

Dwie osoby zginęły, a jedna została ranna w wybuchu pieca węglowego w domu jednorodzinnym w miejscowości Świercze (woj. mazowieckie) - poinformował kpt. Konrad Chrzanowski z KP PSP w Pułtusku.

Jak przekazał strażak, służby zgłoszenie o wybuchu otrzymały o godz. 20:53. Na miejsce natychmiast skierowano sześć zastępów straży. Po ich przybyciu okazało się, że wybuch naruszył konstrukcję budynku, popękały jego ściany.

Reklama

- Na miejscu strażacy zauważyli dwie osoby, które były nieprzytomne. Było to dwóch mężczyzn w wieku 23 lat i 50 lat. Przystąpiono do udzielenia im pomocy - powiedział kpt. Chrzanowski. Niestety mężczyzn nie udało się uratować.

W wybuchu zginął prawdopodobnie syn z ojcem, ale informacje te nie są potwierdzone. - Ranna została też kobieta w wieku 50 lat - podał kpt. Chrzanowski.

Dodał, że w budynku przebywała także kobieta w wieku 23 lat i dziecko w wieku 11 lat. - Na szczęście nic im się nie stało. Nie doznali żadnych obrażeń - podał strażak. 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje