Reklama

Reklama

Sulejówek: Potrącenie 13-latka. Wezwano śmigłowiec LPR

W podwarszawskim Sulejówku potrącony został chłopiec na rowerze. Ze względu na obrażenia, na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Stan poszkodowanego lekarze określają jako ciężki, ale stabilny - informuje polsatnews.pl.

W podwarszawskim Sulejówku doszło we wtorek rano do tragicznego wypadku. Chłopiec na rowerze został potrącony przez samochód osobowy.

- O godz. 8:52 otrzymaliśmy zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że rowerzysta, którym był 13-letni chłopiec, jest pod opieką zespołu ratownictwa medycznego - przekazał polsatnews.pl st. kpt. Kamil Płochocki z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim. 

- Ze względu na obrażenia wezwane zostało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które przetransportowało go do szpitala - dodał.

Reklama

Lekarze określili stan dziecka jako "ciężki, ale stabilny".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy