Reklama

Sochaczew: Morderstwo w Żabce. Ofiara to 35-letnia kobieta

W jednym ze sklepów w Sochaczewie znaleziono kobietę, która miała rany kłute. Niestety 35-latka nie żyje - przekazała Interii oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie Agnieszka Dzik. Ofiara to pracownica sklepu. Trwa obława za podejrzewanym. Jak nieoficjalnie ustaliła reporterka Polsat News, poszukiwany mężczyzna to mąż 35-latki.

Jako pierwszy informacje o zdarzeniu podał portal e-sochaczew.pl. Do zdarzenia doszło w sklepie sieci Żabka na ulicy Płockiej, w czwartek przed południem. Teren jest odgrodzony taśmami.

Sochaczew. Morderstwo w Żabce, obława

Informację o znalezieniu kobiety z ranami kłutymi potwierdziła w rozmowie z Interią Agnieszka Dzik, oficer prasowa KPP Sochaczew.

 - Niestety 35-latka nie żyje. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci i prokuratorzy, którzy ustalają okoliczności zdarzenia. Jak podejrzewamy, ma z nim związek mieszkaniec powiatu sochaczewskiego. Trwa szeroko zakrojona obława, mężczyzny poszukują policjanci z Sochaczewa, wspierani przez Komendę Wojewódzką Policji z siedzibą Radomiu. Użyto psa tropiącego, poderwano również policyjny śmigłowiec - przekazała oficer prasowa.

Reklama

Jak nieoficjalnie dowiedziała się reporterka Polsat News Nela Krysztofowicz, prawdopodobnie chodzi o męża kobiety, który miał zakaz zbliżania się do niej. 35-latka miała być ekspedientką w sklepie.

Z kolei RMF FM podaje, że ofiara otrzymała ponad 20 ciosów nożem.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy