Reklama

Sochaczew: Koniec obławy po zabójstwie w sklepie. Policja znalazła ciało

Koniec obławy w Sochaczewie po zabójstwie w sklepie - poinformowała policja za pomocą Twittera. Funkcjonariusze przekazali, że znaleźli ciało poszukiwanego mężczyzny. Według służb 39-latek najprawdopodobniej był mężem zmarłej i popełnił samobójstwo.

"Zakończyła się policyjna obława za mężczyzną, który śmiertelnie zaatakował kobietę w sklepie w Sochaczewie. Policjanci przed północną znaleźli ciało 39-latka w odległości ok. 5 kilometrów od miejsca zdarzenia. Mężczyzna, który prawdopodobnie popełnił samobójstwo był mężem zmarłej" - napisała w piątek rano na Twitterze Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu.

Zabójstwo w Sochaczewie. Koniec obławy policji

Do ataku nożownika doszło w sklepie przy ul. Płockiej w Sochaczewie (woj. mazowieckie) w czwartek przed południem. - W sklepie policjanci zastali kobietę z licznymi ranami kłutymi - informowała podinsp. Katarzyna Kucharska. Dodała, że w czasie napaści w sklepie nie było innych osób.

Reklama

Miejsce zbrodni znajdowało się przy drodze wylotowej na obwodnicę Sochaczewa. Dwupiętrowy budynek, którego parter zajmuje sklep, był odgrodzony taśmą policyjną. Na chodniku stał policyjny bus na sygnałach. Przed sklepem służbę pełnili policjanci ubrani w kamizelki kuloodporne i hełmy, wyposażeni są w długą broń palną.

Zmarła 35-latka była właścicielką sklepu

Po drugiej stronie ulicy, naprzeciw jest cukiernia. Pracująca w niej ekspedientka opowiadała że kiedy przyszła do pracy na drugą zmianę, policja przyjechała pod sklep, ale drzwi były zamknięte. - Musiała przyjechać współpracownica i otworzyć policjantom drzwi od zewnątrz - relacjonowała.

Ekspedientka cukierni przyznaje, że znała z widzenia zamordowaną kobietę. - Taka ładna blondynka, była właścicielką sklepu - mówi. Kobieta dodała, że przyszła do niej policja i pytała o zapis z monitoringu. - Mamy kamery, ale one nie sięgają tam, ale w tamtym sklepie mają monitoring - stwierdziła.

Jako pierwszy o ataku nożownika poinformował portal RMF FM 24. 

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Sochaczew | zabójstwo kobiety | obława | policja

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy