Reklama

Śmigłowce i materiały wybuchowe. Ćwiczenia wojskowe w Warszawie

W piątek w dzielnicy Rembertów w Warszawie odbywać się będą ćwiczenia wojskowe z użyciem śmigłowców i materiałów wybuchowych - podało Dowództwo Generalne w czwartek. Jak zapowiedziano, podobny trening zaplanowano również na 4 kwietnia w rejonie Piaseczna (woj. mazowiecki).

"31 marca w godzinach 9.00-20.00 w rejonie dzielnicy Rembertów odbywać się będą ćwiczenia z użyciem śmigłowców oraz materiałów wybuchowych" - przekazano. 

Ćwiczenia wojskowe w Warszawie i Piasecznie

Jak powiadomiono w oficjalnym komunikacie, szkolenie zostało zaplanowane z "zachowaniem niezbędnych warunków bezpieczeństwa".

"Wojsko Polskie ćwiczy nie tylko na poligonach. Współczesne pole walki jest bardzo zróżnicowane, co doskonale pokazuje sytuacja na Ukrainie. Często pewne działania prowadzone są w terenie zurbanizowanym, w miastach i wsiach. Wszystko po to, by warunki jak najlepiej przygotowały żołnierzy do realnych działań" - podano w komunikacie zamieszczonym na stronie dzielnicy Rembertów. 

Reklama

Dowództwo generalne zapowiedziało, że ćwiczenia zaplanowane zostały również na 4 kwietnia. Odbywać się będą w okolicy podwarszawskiego Piaseczna

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy