Reklama

Reklama

Śmiertelne potrącenie na trasie S8. Ofiara miała cudzy dowód osobisty

Policja ustala kim była kobieta, która w piątek zginęła potrącona przez samochód na trasie S8. Do wypadku doszło w godzinach wieczornych, na wysokości wsi Ślubów, niedaleko Wyszkowa (woj. mazowieckie). Ofiara miała przy sobie cudzy dowód osobisty. Funkcjonariusze ustalają dlaczego kobieta miała przy sobie dokument należący do innej osoby.

Policja ustaliła, że osobowy renault uderzył w kobietę i mężczyznę, gdy przechodzili przez dwupasmową jezdnię trasy S8 w niedozwolonym miejscu. Do zdarzenia doszło na wysokości wsi Ślubów, niedaleko Wyszkowa (woj. mazowieckie).

Pogotowie ratunkowe udzieliło pomocy 31-letniemu kierowcy samochodu. Został on przewieziony do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący renault był trzeźwy.

Wypadek na trasie S8. Zginęły dwie osoby

Jedną z ofiar jest 37-letni mieszkaniec gminy Wyszków - podał kom. Damian Wroczyński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie.

Początkowo policja sądziła, że drugą zmarłą na miejscu osobą również jest mieszkanka tej samej gminy, która była w tym samym wieku, co mężczyzna.

Reklama

 W trakcie prowadzonych dalszych czynności policjanci ustalili, że ofiara posiadała przy sobie dokument tożsamości utracony przez mieszkankę Wyszkowa. Postępowanie prowadzone będzie dalej w celu ustalenia prawidłowych danych kobiety, która poniosła śmierć. Funkcjonariusze postarają się również wyjaśnić, w jaki sposób kobieta weszła w posiadanie dowodu osobistego mieszkanki Wyszkowa i do jakiego celu jej służył - podał kom. Wroczyński.

Przyczyny i przebiegły wypadku ustalają pod nadzorem prokuratora wyszkowscy policjanci.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy