Reklama

Siedlce: Znaleziono zwłoki matki i synów. Sprawę bada prokuratura

​- Oględziny nadal trwają. Na razie nie ma okoliczności, które by świadczyły o tym, że do śmierci przyczyniło się zachowanie osób trzecich - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Siedlcach Krystyna Gołąbek w związku z tragedią matki i dwóch synów. W kamienicy przy ul. Sienkiewicza w Siedlcach (Mazowieckie) znaleziono ciało trzech osób: 85-letniej kobiety i dwóch mężczyzn w wieku 62 i 51 lat.

Około godziny 12 dyżurny miejscowej policji otrzymał informację od zgłaszającego, że sąsiedzi nie byli widziani od kilku dni. - Drzwi do mieszkania były zamknięte. Na miejsce została wysłana ekipa pogotowia i straż pożarna - powiedziała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Siedlcach.

- Strażacy otworzyli drzwi. Co jest istotne, drzwi były zamknięte wewnątrz, czyli nie były otwierane. Kto był w środku, musiał je zamknąć sam - zaznaczyła prokurator.

Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora

Po wejściu do mieszkania śledczy znaleźli ciała trzech osób, 85-letniej kobiety i jej dwóch synów w wieku 62 i 51.

Reklama

- Oględziny nadal trwają. Na razie nie ma okoliczności, które by świadczyły o tym, że do śmierci tych osób przyczyniło się zachowanie osób trzecich - podała.

Prokurator powiedziała także, że na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora. - Ciała zostaną zabezpieczone i przewiezione zostaną do prosektorium, żeby ustalić przyczynę śmierci - dodała.

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy