Reklama

Reklama

RMF FM: Arsenał broni ukryty w grobie. Akcja saperów na siedleckim cmentarzu

Broń, amunicję i materiały wybuchowe znaleziono w jednej z mogił na cmentarzu centralnym w Siedlcach. Na miejsce przyjechali saperzy. Nekropolię trzeba było zamknąć.

Ktoś najprawdopodobniej całkiem niedawno ukrył niebezpieczne przedmioty w grobie.

Według policjantów, arsenał na pewno nie pochodzi z czasów II wojny światowej.

Odnalazł go grabarz, który przygotowywał duży rodzinny grób do pogrzebu, który miał się dziś odbyć. Pochówek trzeba było przełożyć na inny termin.

Pistolet, amunicja i kilka  ładunków wybuchowych domowej roboty znajdowały się w podręcznej torbie. Na miejsce wezwano saperów.

Policjanci będą teraz ustalać, do kogo należą znalezione przedmioty i czy mogły posłużyć np. do popełnienia przestępstwa.

Reklama

Paweł Balinowski

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy