Reklama

Reklama

Raszyn: Zatrzymano mężczyznę, który chciał przejechać policjantów

​Policjanci zatrzymali mężczyznę, który we wtorek chciał staranować policjantów w podwarszawskim Raszynie - potwierdził rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak. - Zatrzymany trafił do aresztu policyjnego - dodał.

Do zdarzenia doszło we wtorek w Raszynie. Policjanci z jednego z wydziałów kryminalnych podczas interwencji oddali kilka strzałów w kierunku pojazdu, którego kierowca chciał staranować funkcjonariuszy. - Po kilkuset metrach mężczyzna porzucił auto, w którym widoczne były dziury po kulach - poinformował Marczak.

Kierowcy podczas działań pościgowych szukali policjanci z garnizonu stołecznego, śmigłowiec policyjny. Sprowadzono również psy tropiące.

Mężczyznę zatrzymano

Policjanci zatrzymali podejrzanego. - Potwierdzam, że mężczyzna został już zatrzymany przez policjantów. Z uwagi na charakter sprawy nie mogę mówić o szczegółach - podkreślił nadkomisarz.

- Dodam jedynie, że działania są prowadzone przez policjantów wydziału do walki z przestępczością samochodową. W związku z wczorajszymi wydarzeniami w Komendzie Powiatowej Policji w Pruszkowie prowadzone są czynności dotyczące czynnej napaści - dodał.

Podał, że zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje