Reklama

Radom: "Delegatura ambasady Białorusi" zamiast biura poselskiego. Konrad Frysztak zawiadomi policję

"Niespodzianka" czekała na polityka KO Konrada Frysztaka przed wejściem do jego biura poselskiego w Radomiu. Ktoś zasłonił szyld m.in. z logiem Platformy Obywatelskiej, używając naklejki z godłem Białorusi i dwujęzycznym napisem informującym o rzekomej "delegaturze ambasady Republiki Białorusi". "Wygląda to na zorganizowaną akcję, o sprawie powiadomię policję" - przekazał Frysztak.

Biuro poselskie Konrada Frysztaka znajduje się przy radomskiej ulicy marsz. Ferdynanda Focha. Właśnie tamto miejsce stało się - jak określił opozycyjny polityk - celem "niespodzianki, jaką przyniósł sobotni poranek". Chodzi o naklejkę, która pojawiła się na szyldzie przed wejściem do biura Konrada Frysztaka. 

Niechcianą nalepką zasłonięto nią m.in. logo oraz nazwę Platformy Obywatelskiej. W zamian przechodnie widzą informację o "delegaturze ambasady Republiki Białorusi", mającej znajdować się w Radomiu. Obok napisów po polsku i białorusku umieszczono również imię i nazwisko posła KO.

Reklama

Wandalizm przed wejściem do biura poselskiego. Konrad Frysztak powiadomi policję

Polityk o sprawie poinformował na Twitterze. "Ktoś umieścił na tabliczce mojego biura taką naklejkę. Wygląda to na zorganizowaną akcję, dlatego o całej sprawie powiadomię policję" - przekazał. Jego zdaniem "niektórzy posuną się do obrzydliwości i kłamstw w ramach politycznej rywalizacji".

Konrad Frysztak jest posłem Koalicji Obywatelskim wybranym w okręgu wyborczym nr 17, czyli Radomiu. W latach 2014-2019 był wiceprezydentem tego miasta.

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Konrad Frysztak | Białoruś | posłowie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy