Radiowóz wbił się w ogrodzenie. W aucie funkcjonariusze "pod wpływem"

Oprac.: Nina Nowakowska

article cover
Płońsk. Policjanci wjechali radiowozem w ogrodzenie. Byli nietrzeźwiStanislaw Bielski/REPORTERReporter

Płońsk. Radiowozem prosto w ogrodzenie. Policjanci byli "pod wpływem"

Zobacz również:

Płońska policja komentuje. "Zostali zatrzymani"

Zobacz również:

"Lepsza Polska". Flis: Tusk i Trzaskowski mówili szczerze. Ta walka będzie wyrównanaPolsat NewsPolsat News