Reklama

Reklama

​Premier w Ciechanowie: To spotkanie nie jest dla mnie łatwe

Nie chciałem rezygnować z tego spotkania, ale jest ono dla mnie niełatwe, bo od wczoraj stan zdrowia mojego taty się bardzo pogorszył i jest we mnie pewien smutek - mówił w piątek premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z mieszkańcami Ciechanowa (mazowieckie).

Szef rządu zaapelował jednocześnie do uczestników spotkania o nieskandowanie jego imienia. "Proszę o taką troszeczkę inną atmosferę" - poprosił. Morawiecki obiecał też, że niezależnie jaki będzie werdykt wyborców w październiku, przyjedzie do mieszkańców Ciechanowa na dłużej, bo "dzisiaj musi wracać wkrótce".

"Przyjadę w ciągu miesiąca po wyborach, na pewno, do Ciechanowa. Na spokojnie, na dłużej, aby z państwem - mam nadzieję - cieszyć się naszym zwycięstwem 13 października" - zaznaczył Morawiecki. 

"Panie premierze, proszę przekazać Ojcu, twórcy i legendzie Solidarności Walczącej, życzenia szybkiego powrotu do zdrowia" - napisał w piątek wieczorem na Twitterze lider PO Grzegorz Schetyna.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy