Reklama

Reklama

Pożar hali w Karczewie. W pogorzelisku znaleziono zwęglone ciało robotnika

W Karczewie (woj. mazowieckie) doszło do tragicznego pożaru budowanej hali. W jej wnętrzu strażacy znaleźli zwęglone ciało robotnika - poinformował w środę (16 września) rzecznik otwockiej straży pożarnej kpt. Maciej Łodygowski.

Do pożaru doszło przy ul. Krasickiego w Karczewie (powiat otwocki). Zapaliła się tam budowana hala. Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do strażaków ok. godz. 12.15.

Reklama

- Gdy dotarliśmy na miejsce, pożarem były objęte pomieszczenia hali o wymiarach około 25 na 35 metrów. Była to hala o konstrukcji murowanej - wyjaśnił kpt. Maciej Łodygowski.

Jak dodał, na zewnątrz budynku byli pracownicy, którzy poinformowali, że wewnątrz najprawdopodobniej została jedna osoba. 

- Natychmiast podjęliśmy działania ratowniczo-gaśnicze. Wewnątrz panowało bardzo silne zadymienie i bardzo wysoka temperatura. Po częściowej lokalizacji pożaru i gdy temperatura oraz zadymienie opadło, udało się do środka wprowadzić ratowników. Niestety, w jednym z pomieszczeń odnaleziono osobę bez zachowanych funkcji życiowych - powiedział kpt. Łodygowski.

Strażacy oddymili pomieszczenia i sprawdzili dokładnie, czy w hali na pewno nikogo więcej nie ma. - Na szczęście nikogo nie odnaleziono - przekazał kpt. Łodygowski.

Przyczyny pożaru wyjaśniać będzie policja pod nadzorem prokuratora.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama