Reklama

Reklama

Podawali się za policjantów. Wpadli, gdy "kontrolowali" Ukraińca

Mieli odblaskowe kamizelki, tarcze do zatrzymywania pojazdów a nawet podrabiane policyjne "blachy". Wpadli, gdy policjanci - ci prawdziwi - zauważyli, jak na jednej z ulic dwóch przebierańców zatrzymało przechodnia, obezwładniło go i przeszukało.

Dwa mężczyźni, podający się za funkcjonariuszy policji, "kontrolę osobistą" przeprowadzili u obywatela Ukrainy. Zarzucili mu popełnienie rzekomych wykroczeń, a gdy ten zaprotestował, powalili go na ziemię.

Zatrzymani to mieszkańcy powiatu piaseczyńskiego. 27-latek i 36-latek trafili do policyjnej celi w Piasecznie. Tam okazało się, że 36-latek od 2014 roku poszukiwany jest listem gończym.

Policjanci, zajmujący się tą sprawą, nie wykluczają, że aresztowani mężczyźni mogą odpowiadać za więcej podobnych akcji.

Stąd apel policji: Osoby, które podejrzewają, że mogły paść ofiarą fałszywych kontroli, proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Lesznowoli pod tel. 22 60 45 843.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy