Reklama

Reklama

Po wybuchu w warszawskim Ursusie policja zabezpieczyła około 30 nabojów

Około 30 starych nabojów zabezpieczyła policja podczas nocnej akcji w Ursusie - poinformowała PAP we wtorek rano podinsp. Magdalena Bieniak z komendy stołecznej policji. W poniedziałek wieczorem doszło do wybuchu w jednym z mieszkań.

Zdarzenie miało miejsce w jednym z mieszkań przy ul. Rakuszanki w warszawskim Ursusie. Mężczyzna, który w nim przebywał, próbował rozbroić nabój i doszło do wybuchu. Mężczyzna został ciężko ranny. Policja otrzymała informacje o zdarzeniu ok. godz. 19.40. Gdy na miejscu pracowali pirotechnicy, mieszkańcy budynku zostali ewakuowani do podstawionych autokarów.

"O drugiej w nocy wrócili do swoich mieszkań. Na miejscu policjanci zabezpieczyli ok. 30 starych nabojów. Dzisiaj prowadzone będą dalsze czynności w mieszkaniu mężczyzny z udziałem biegłego i prokuratora" - powiedziała Bieniak.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy