Reklama

Płock: Znaleziono zwłoki trojga dzieci. Miały rany cięte na szyi

W mieszkaniu w Płocku znaleziono zwłoki trojga dzieci, jak wstępnie ustalono w wieku od 10 do 17 lat, z ranami ciętymi szyi. W mieszkaniu, gdzie interweniowała straż pożarna, nie było w tym czasie osób dorosłych.

- W wyniku zgłoszenia o braku kontaktu z nastolatkiem zamieszkałym w jednym z bloków przy ul. Wyszogrodzkiej w Płocku, strażacy podjęli interwencję. Po wejściu do mieszkania znaleźli zwłoki trójki dzieci w wieku od 10 do 17 lat - powiedział rzecznik komendy miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku st. kpt Edward Mysera.

Jak wyjaśnił, zgłoszenie o braku kontaktu straż pożarna otrzymała od koleżanki nastolatka, który mieszkał pod wskazanym adresem. - Na miejscu nie zastano osób dorosłych - dodał st. kpt. Mysera.

Dzieci miały rany cięty na szyi

Zastępca prokuratora rejonowego w Płocku Marcin Policiewicz przekazał, że na zwłokach dzieci, które znaleziono w mieszkaniu, odkryto rany cięte szyi. - To wstępne ustalenie. Mogę potwierdzić, że według nich dzieci, których zwłoki znaleziono, są w wieku 10 do 17 lat. W mieszkaniu nie było osób dorosłych - zaznaczył prokurator Policiewicz.

Reklama

Podkreślił, że na miejscu prowadzone są czynności policji z udziałem prokuratury. - Na ten moment nie możemy udzielić więcej informacji - zastrzegł zastępca prokuratora rejonowego w Płocku.

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Płock | zwłoki | policja

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy