Reklama

Reklama

Płock: 52-latek wypadł z okna w hotelu

52-letni mieszkaniec Płocka (woj. mazowieckie) wypadł z okna w pokoju na ósmym piętrze w hotelu w centrum miasta. Mężczyzna zginął na miejscu. Sprawę bada policja.

"Mężczyzna, 52-letni mieszkaniec Płocka, wypadł z okna hotelu na ósmym piętrze. Zginął na miejscu. Okoliczności zdarzenia, do którego doszło w sobotę (26 września) wieczorem, są obecnie ustalane" - powiedział w niedzielę st. asp. Norbert Cibor z zespołu prasowego mazowieckiej policji.

Jak dodał, ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna, który wypadł z okna, przebywał wcześniej w hotelu, odwiedzając tam znajomego. "Na chwilę obecną nie można wykluczyć żadnej z możliwych wersji zdarzenia" - zaznaczył Cibor. Wyjaśnił, iż aktualnie w sprawie prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratura.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy