Reklama

Reklama

Plaga szczurów w jednej z dzielnic Warszawy

Jedna z warszawskich dzielnic - Ochota - walczy z problemem szczurów - podaje tvnwarszawa.pl. Władze dzielnicy postanowiły przeprowadzić deratyzację m. in. w Parku Szczęśliwickim i przy Zieleniaku.

Deratyzację zaplanowano m. in. w parkach Szczęśliwickim i Malickiego, na terenie spółdzielni mieszkaniowej WSM Ochota, w okolicy Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Nowowiejskiej, a przy Zieleniaku i w okolicach bazarków.

"Zdecydowaliśmy się na zmasowany atak. W lipcu, sierpniu i wrześniu przeprowadzimy deratyzację" - napisali w komunikacie urzędnicy.

Jak podaje tvnwarszawa.pl w lipcu trutki rozsypywane będą w każdy poniedziałek. Z kolei w sierpniu i wrześniu będą to dwa poniedziałki w miesiącu.

Reklama

Więcej na tvnwarszawa.pl

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama