Reklama

Reklama

Pierwszy Ćwierćmaraton Muzyczny

Sport i muzyka w jednym czyli rozśpiewana impreza biegowa w Płocku.

Niecały miesiąc do startu I Ćwierćmaratonu Muzycznego, a na liście startowej coraz więcej nazwisk. Już 250 osób zadeklarowało swój udział. Tylko czy aż? Organizatorzy liczą oczywiście na kolejnych chętnych. Przypominają, że tylko do końca miesiąca obowiązuje startowe w wysokości 25 zł.

Reklama

Ćwierćmaraton Muzyczny to jedyna impreza biegowa, na której w roli głównej wystąpią zarówno sportowcy, jak i grające dla nich zespoły. A muzyka to nie tylko środek łagodzący obyczaje, ale również sposób na osiągnięcie fantastycznych wyników w sporcie. Tym ostatnim sprzyjać będzie także szybka i pozbawiona trudnych podbiegów trasa.

Na mecie każdy wirtuoz biegu otrzyma niepowtarzalny, nie do zdobycia na innej imprezie sportowej medal - pełnowymiarową płytę winylową. Jak głosi też najnowsze doniesienie z biura organizacyjnego, do puli nagród włączono także wycieczkę o wartości 5 tysięcy złotych. Zostanie ona rozlosowana spośród wszystkich zawodników, którzy dotrą do mety.

Po zawodach emocje będzie można odreagować oddając się muzyce i tańcom - ukoronowaniem całego dnia ma być bowiem koncert na pilskiej Wyspie.

Informację nadesłała Joanna Dróżdż.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy