Reklama

Reklama

Ostrołęka: Nie żyje poszukiwany od kilku dni 18-latek

Nie żyje 18-latek poszukiwany od czterech dni nad Narwią niedaleko Ostrołęki (woj. mazowieckie). Jego ciało zostało znalezione w środę (29 lipca) przez patrol policji i straży rybackiej.

Rzecznik ostrołęckiej policji Tomasz Żerański poinformował, że 18-latek utonął w Narwi. Jego ciało odnaleziono w środę na wysokości przeprawy promowej w Teodorowie.

Jak informowało Polskie Radio RDC, chłopak wpadł pod wodę w niedzielne popołudnie (26 lipca) w miejscowości Laskowiec. Chciał przejść razem ze znajomymi na drugi brzeg rzeki.

"80 proc. rzeki przeszedł. Na końcu było głęboko, jest tam prąd, rzeka jest zdradliwa. Był z czterema innymi kolegami. Próbowali go ratować, ale bezskutecznie. Po chwili zniknął pod taflą wody" - mówił w rozmowie z radiem rzecznik ostrołęckiej policji.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy