Reklama

Reklama

Nieoficjalnie: Zatrzymano brata poszukiwanego za zabójstwo na Nowym Świecie

- Policjanci ze stołecznego "terroru" zatrzymali 27-latka poszukiwanego od roku listem gończym - powiedział rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że zatrzymany jest bratem 23-letniego Sebastiana Włodarczyka, mężczyzny poszukiwanego za zabójstwo na Nowym Świecie, które miało miejsce w nocy z 8 na 9 maja.

- Policjanci Wydziału do walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji nieustannie prowadzą akcje mające na celu zatrzymanie niebezpiecznych przestępców. Podczas ostatniej takiej realizacji dotarli pod niemalże 30 adresów w Warszawie, na terenie powiatów piaseczyńskiego i wołomińskiego oraz w okolicach Olsztyna - przekazał nadkomisarz Sylwester Marczak.

Prokuratura: zarzuty za posiadanie środków odurzających

Rzecznik KSP wskazał, że zatrzymali m.in. poszukiwanego od roku listem gończym 27-latka. Mężczyzna ma do odbycia karę dwóch lat więzienia za udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia

Reklama

- W trakcie przeszukania mieszkania, w którym przebywał, policjanci znaleźli i zabezpieczyli blisko kilogram amfetaminy i mefedronu, telefony komórkowe, nośniki danych i pieniądze - podkreślił.

- Mężczyzna usłyszał w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie zarzut za posiadanie środków odurzających. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące - powiedziała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

Nieoficjalnie: Zatrzymany jest bratem poszukiwanego za zabójstwo

Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że zatrzymany 27-latek jest bratem Sebastiana Włodarczyka, jednego z trzech poszukiwanych w sprawie zabójstwa 29-latka na początku maja na Nowym Świecie w Warszawie.

Zarówno Prokuratura Okręgowa w Warszawie, jak i Komenda Stołeczna Policji, zaznaczyły, że nie wypowiadają się w sprawach powiązań rodzinnych

- Zapewniam jednak, że stołeczni policjanci nie ustają w działaniach poszukiwawczych i kontynuują czynności związane z ustalaniem sprawców przestępstw, w tym sprawców zabójstwa na Nowym Świecie. Ta sprawa jest dla nas priorytetowa - zapewnił rzecznik KSP.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy