Reklama

Napad na sklep w Kobyłce. Zatrzymano drugiego ze sprawców

Policjanci z Wołomina zatrzymali drugiego ze sprawców nocnego napadu na sklep w Kobyłce. Pierwszy z napastników zginął w wyniku szarpaniny. Właściciel sklepu ugodził mężczyznę nożem. Jego ciało znaleziono w okolicy dworca.

Informacje o zatrzymaniu przekazała asp. Monika Kaczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie. 

- Mężczyzna został zatrzymany w poniedziałek około godziny 19 w Kobyłce - podała policjantka. Zatrzymany to 22-letni obywatel Polski.

Napad w Kobyłce. Jeden ze sprawców nie żyje

Do napadu doszło w niedzielę ok. godz. 22.30. Dwóch napastników w kominiarkach weszło do sklepu w Kobyłce. - Jeden z nich miał broń palną. Drugi - metalową rurkę. W środku zastali pracownicę sklepu. Jeden z mężczyzn próbował ukraść pieniądze. Wtedy wyszedł właściciel sklepu. Doszło do szamotaniny i właściciel ugodził jednego z napastników nożem, po czym napastnicy uciekli - powiedziała prok. Katarzyna Skrzeczkowska.

Reklama

W okolicach dworca PKP znaleziono ciało jednego z mężczyzn. - Niestety nie udało się go uratować - mówiła asp. Monika Kaczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Ma miejscu śledczy zabezpieczyli nóż i metalową rurkę, a prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie usiłowania rozboju z użyciem niebezpiecznych narzędzi. - Przesłuchano już właściciela sklepu - podała w poniedziałek prok. Skrzeczkowska.

PAP
Dowiedz się więcej na temat: kobyłka | Napad

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy