Reklama

Reklama

Morderstwo w Warszawie. Nożownik z Woli aresztowany

Damian W., nożownik z Woli, usłyszał zarzut zabójstwa i został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Ciało jego ofiary znaleziono w jednym z mieszkań przy al. Prymasa Tysiąclecia w Warszawie. 38-letni mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 10:48. Jak informował wtedy sierżant sztabowy Rafał Markiewicz z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji w jednym z mieszkań przy al. Prymasa Tysiąclecia w Warszawie miało dojść do ataku nożownika. - Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze ujawnili ciało mężczyzny z ranami kłutymi - mówił.

Ofiara miała rany kłute szyi

Wskazywał, że policjanci szybko ustalili tożsamość sprawcy, który uciekł z miejsca zdarzenia. - Po niespełna godzinie od zgłoszenia dzielnicowi z Woli zatrzymali 38-letniego mężczyznę - dodał policjant.

Reklama

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz przekazała, że w poniedziałek odbyły się czynności z udziałem podejrzanego 38-latka. - Usłyszał zarzut zabójstwa poprzez spowodowanie rany kłutej szyi skutkującej zgonem pokrzywdzonego - podkreśliła prokurator.

Podejrzany przyznał się do winy

- Podejrzany został przesłuchany. W toku przesłuchania przyznał się do zarzucanemu mu czynu. Początkowo odmówił składania wyjaśnień, jednak podczas posiedzenia agrestowego zmienił swoje stanowisko - przekazała.

Wyjaśniła, że prokurator skierował do sądu wniosek o zastosowanie wobec 38-latka tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące. - We wtorek Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli w Warszawie podzielił argumentację prokuratora i zastosował najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania - dodała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy