Reklama

Reklama

Mokotów: Część budynków odcięta od dostaw wody

Na warszawskim Mokotowie od dostaw wody odciętych jest 20 pięciopiętrowych budynków, a także przedszkola i lokale usługowe. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji pracuje nad usunięciem awarii. W trakcie usuwania jest również awaria na Bemowie.

Z informacji przekazanych przez spółkę na stronie internetowej wynika, że do największej awarii doszło na Mokotowie w rejonie ulic Wołoskiej i Dąbrowskiego. Według ostatniej aktualizacji wyłączenie obejmuje 20 pięciopiętrowych budynków, a także przedszkola i lokale usługowe. W związku z awarią MPWiK ustawiło beczkowozy przy ul. Wołoskiej 82 oraz na rogu Wołoskiej i Wiktorskiej.

Kolejną awarię wodociągowcy usuwają przy ul. Kontuszowej na Bemowie. Tam beczkowóz ustawiono przy ul. Kontuszowej 10. Nie ma informacji o liczbie wyłączonych budynków.

Reklama

Jednocześnie MPWiK zaznaczyło w komunikacie, że zima to najtrudniejszy okres dla zarządców infrastruktury podziemnej, w tym dla stołecznych wodociągowców.

"Ekipy MPWiK wspierane przez wykonawców zewnętrznych pracują obecnie w różnych punktach nad usuwaniem awarii wodociągowych. Zależy nam na możliwie jak najszybszym przywracaniu zasilania w wodę i nasi pracownicy robią wszystko co w ich mocy, by przerwy w dostawach trwały jak najkrócej" - informuje cytowany w komunikacie rzecznik prasowy MPWiK Marek Smółka.

Darmowy program - rozlicz PIT 2020


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy