Reklama

Mazowsze. Dwa ciała wyłowione z wody w Pruszkowie i Otwocku

We wtorek w zbiornikach wodnych w Otwocku i Pruszkowie zauważono dwa ciała. Obecnie funkcjonariusze wskazują tylko, że zwłoki wyłowione w Parku Mazowsze to zwłoki mężczyzny. Funkcjonariusze pracują nad wyjaśnieniem okoliczności tych zdarzeń.

- Około godziny 14 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w wodzie w Parku Mazowsze zauważono ciało. Na tę chwile mogę potwierdzić tylko, że są to zwłoki mężczyzny - powiedziała kom. Karolina Kańka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Tydzień temu policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 31-letniego obcokrajowca. Ostatnim miejscem, w którym go widziano, było właśnie kąpielisko na terenie Parku Mazowsze. Jednak prowadzone wówczas poszukiwania nie przyniosły rezultatu.

Niezidentyfikowane ciało wyłowione ze Świdra w Otwocku

Wciąż niezidentyfikowane są także zwłoki, które wyłowiono we wtorkowe popołudnie ze Świdra w Otwocku na wysokości ulicy Warsztatowej, niedaleko ujścia do Wisły.

Reklama

- Na miejscu pracują funkcjonariusze, w tej chwili nie mamy danych o wieku i płci tej osoby - powiedziała rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Otwocku Paulina Harabin.

Jak przekazało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, od 1 kwietnia policja odnotowała już 132 utonięcia. Tylko w poniedziałek utonęły trzy osoby.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: utonięcia | wyłowiono zwloki | Otwock | Park Mazowsze

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy