Reklama

Reklama

Mazowsze: Agresywny pasażer w pociągu ranił nożem policjanta

W pociągu jadącym z Warszawy do Wołomina agresywny pasażer ranił nożem policjanta - poinformowała st. sierż. Gabriela Putyra z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. Funkcjonariuszka dodała, że wcześniej mężczyzna wdał się w awanturę z kontrolerem, który poprosił go o okazanie biletu.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 15.30- 16.00 w pociągu, który zatrzymał się w podwarszawskiej Zielonce.

"Kontroler biletów sprawdzał podróżujących składem i podszedł do jednego z pasażerów. Wówczas okazało się, że nie ma on biletu. Mężczyzna zareagował na to agresywnie. Nie stosował się do poleceń kontrolera. W pewnym momencie wyciągnął nóż z kieszeni. Był wyraźnie pobudzony" - relacjonuje st. sierż. Gabriela Putyra.

Na miejsce został wezwany patrol policji, który obezwładnił agresywnego pasażera. Wtedy mężczyzna powierzchownie ranił nożem w brzuch jednego z funkcjonariuszy.

Reklama

"Rana nie zagrażała jego życiu i zdrowiu. Policjant został zabrany do szpitala na badania. Ranę pośladkową miał też sam pasażer, który został zatrzymany przez policjantów, przebadany i zabrany do szpitala" - poinformowała Putyra. Dodała, że na miejsce został wezwany prokurator.

Na razie nie wiadomo, czy mężczyzna był pod wpływem alkoholu czy środków odurzających. Wyjaśnią to badania.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje