Reklama

Reklama

Mazowieckie: Zmasakrował rowerzyście twarz. Później przejechał po rowerze i uciekł

Kierowca wybił zęby i zmasakrował rowerzyście twarz, a później przejechał po rowerze poszkodowanego. Po chwili odjechał z miejsca zdarzenia, zostawiając rannego mężczyznę przy drodze. Policja ustaliła dane sprawcy.

Do sprzeczki między kierowcą toyoty i rowerzystą doszło kilka dni temu w Jazgarzewie nieopodal Piaseczna (woj. mazowieckie). 

Policja poinformowała, że podczas kłótni kierowca auta sięgnął po pałkę "lub inne podobne narzędzie" i z całej siły uderzył 40-latka. Zaatakowany mężczyzna stracił zęby i doznał poważnych obrażeń twarzy. 

Następnie kierowca wsiadł do auta, przejechał po leżącym na drodze rowerze poszkodowanego i odjechał z miejsca zdarzenia, pozostawiając rannego rowerzystę przy drodze.

Dwa zarzuty dla sprawcy

Policji z Piaseczna udało się ustalić dane sprawcy. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego.

Reklama

"Zostały mu przedstawione dwa zarzuty karne za uszkodzenie ciała oraz za zniszczenie roweru" - poinformowała policja.

Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy