Reklama

Reklama

Mazowieckie: Zderzenie wozów strażackich. 19-latka w ciężkim stanie

27-latek kierujący starem, chcąc uniknąć zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem, zjechał na prawe pobocze drogi. Wóz strażacki uderzył w drzewo, a następnie w tył poprzedzającego go renault. Podróżująca starem 19-letnia mieszkanka gm. Glinojeck w stanie ciężkim trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę w miejscowości Dziektarzewo gm. Baboszewo (Mazowieckie). 

- Renault, którym kierował 48-latek z gm. Baboszewo i star, kierowany przez 27-latka z gm. Glinojeck, jechały w tym samym kierunku. Jak wynika z relacji kierującego starem mężczyzny, w pewnym momencie jakiś pojazd jadący z naprzeciwka po wyminięciu renault zjechał na jego pas - przekazała Interii oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Płońsku podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska.

Chciał uniknąć zderzenia

Jak wyjaśniła Drężek-Zmysłowska, 27-latek chcąc uniknąć zderzenia zjechał na prawe pobocze drogi. - Wóz strażacki uderzył w drzewo, a następnie w tył poprzedzającego go renault. Jedna z osób podróżujących starem, 19-letnia mieszkanka gm. Glinojeck wstanie ciężkim została przetransportowana pogotowiem lotniczym do szpitala w Płocku - mówiła. 

Reklama

Policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy