Reklama

Reklama

Mazowieckie: W studzience znaleziono zwłoki 62-latka

Na terenie pustostanu w Woli Mrokowskiej w niezabezpieczonej studzience znaleziono ciało 62-letniego mężczyzny. Prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora - powiedział w czwartek rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie nadkom. Jarosław Sawicki.

Jak przekazał rzecznik piaseczyńskiej policji, informację o zdarzeniu funkcjonariusze otrzymali w czwartek około godziny 18. "Przechodzień, na terenie pustostanu w Woli Mrokowskiej, w niewielkiej studzience znalazł ciało mężczyzny" - poinformował nadkomisarz Jarosław Sawicki.

Na miejsce została wezwana policja. "Ciało było częściowo w wodzie w studzience, która kiedyś mogła być szambem bądź zbiornikiem na deszczówkę" - podał.

"Trudno mówić na razie o przyczynie śmierci. Ciało zostało skierowane na sekcję zwłok" - powiedział policjant.

Reklama

Wskazał, że funkcjonariusze ustalili już tożsamość mężczyzny. "To 62-letni mieszkaniec gminy Lesznowola" - dodał.

Poinformował również, że na miejscu pracują policyjni technicy pod nadzorem prokuratora. "Prowadzimy postępowanie wyjaśniające okoliczności tego tragicznego zdarzenia" - zaznaczył. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy