Reklama

Reklama

Mazowieckie: Utonął około 18-letni mężczyzna

W miejscowości Trzciany (woj. mazowieckie) w zbiorniku wodnym utonął około 18-letni mężczyzna - poinformował w środę (5 sierpnia) st. kpt. Łukasz Szulborski z legionowskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Strażacy zostali poinformowani o zdarzeniu w środę około godziny 17.30. 

"W zgłoszeniu otrzymaliśmy, że w miejscowości Trzciany młody mężczyzna zniknął pod wodą" - podał strażak. Wskazał, że pierwszy zastęp pojawił się na miejscu po kilkunastu minutach. 

"Strażacy od razu podjęli czynności ratunkowe. We wskazanym miejscu jeden ze strażaków wyciągnął około 18-letniego mężczyznę, który był pod wodą" - tłumaczył.

"Mężczyzna został wyciągnięty na brzeg, a następnie wspólnie z pogotowiem ratunkowym rozpoczęła się reanimacja, która trwała kilkadziesiąt minut" - powiedział strażak. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować. "Pogotowie stwierdziło zgon" - podał st. kpt. Szulborski.

Reklama

Z kolei podkom. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji poinformował, że na miejscu swoje czynności wykonują policjanci oraz prokurator.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy