Reklama

Reklama

Mazowieckie: Utonął około 18-letni mężczyzna

W miejscowości Trzciany (woj. mazowieckie) w zbiorniku wodnym utonął około 18-letni mężczyzna - poinformował w środę (5 sierpnia) st. kpt. Łukasz Szulborski z legionowskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Strażacy zostali poinformowani o zdarzeniu w środę około godziny 17.30. 

Reklama

"W zgłoszeniu otrzymaliśmy, że w miejscowości Trzciany młody mężczyzna zniknął pod wodą" - podał strażak. Wskazał, że pierwszy zastęp pojawił się na miejscu po kilkunastu minutach. 

"Strażacy od razu podjęli czynności ratunkowe. We wskazanym miejscu jeden ze strażaków wyciągnął około 18-letniego mężczyznę, który był pod wodą" - tłumaczył.

"Mężczyzna został wyciągnięty na brzeg, a następnie wspólnie z pogotowiem ratunkowym rozpoczęła się reanimacja, która trwała kilkadziesiąt minut" - powiedział strażak. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować. "Pogotowie stwierdziło zgon" - podał st. kpt. Szulborski.

Z kolei podkom. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji poinformował, że na miejscu swoje czynności wykonują policjanci oraz prokurator.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje