Reklama

Reklama

Mazowieckie: Ukradł puszkę WOŚP. Pieniądze wydał na alkohol

Policjanci zatrzymali 47-latka, który w jednym ze sklepów ukradł wystawioną puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mężczyzna pieniądze przeznaczone na leczenie chorych dzieci wydał na alkohol - poinformował w czwartek nadkom. Jarosław Sawicki z KPP w Piasecznie.

Jak przekazał policjant, do kradzieży doszło w Konstancinie-Jeziornie (woj. mazowieckie). Do jednego ze sklepów wbiegł mężczyzna i skradł znajdującą się tam puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Samo zajście oraz drogę ucieczki sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. - Dzięki temu policjanci z tamtejszego komisariatu, wspólnie z funkcjonariuszami straży miejskiej, natychmiast rozpoczęli poszukiwania - wyjaśnił nadkom. Jarosław Sawicki.

Dodał, że niedługo potem na ulicy Warszawskiej mężczyzna został rozpoznany przez funkcjonariuszy. Podjął jeszcze próbę ucieczki, lecz po chwili był już w rękach policjantów.

Reklama

Funkcjonariusze odzyskali puszkę, ale już bez pieniędzy, które miały być przeznaczone na leczenie chorych dzieci. - Okazało się, że 47-latek zdążył je wydać na alkohol. Został zatrzymany - poinformował Sawicki. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne