Reklama

Reklama

Mazowieckie: Ugodził żonę nożem, miał trzy promile alkoholu

Policjanci zatrzymali 67-latka, który miał znęcać się nad żoną, a także zadać jej cios nożem - powiedziała komisarz Marta Sulowska, rzeczniczka policji na warszawskiej Woli. Do zdarzenia doszło przed kilkoma dniami w tej stołecznej dzielnicy.

Jak przekazała Sulowska, funkcjonariusze z wydziału patrolowo-interwencyjnego otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej. - Z informacji wynikało, że mąż ugodził nożem żonę podczas kłótni - poinformowała policjantka.

- Na miejsce została wezwana kareta pogotowia, która zabrała zranioną kobietę do szpitala. 67-latek został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało, że miał trzy promile alkoholu w organizmie. Grupa dochodzeniowo-śledcza zabezpieczyła nóż i przeprowadziła oględziny - tłumaczyła.

Wskazała, że według ustaleń policji mężczyzna od dłuższego czasu pod wpływem alkoholu wszczynał w domu awantury. - Niejednokrotnie wyzywał, szarpał i wykręcał ręce kobiecie - wyjawiła.

Reklama

Po wytrzeźwieniu 67-latek usłyszał zarzuty znęcania się i naruszenia czynności narządu ciała trwające powyżej dni siedmiu.

Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za zarzucane czyny może mu grozić do pięciu lat więzienia.

Rozlicz pit online już teraz lub pobierz darmowy program

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy