Reklama

Reklama

Mazowieckie: Siedem osób w szpitalu. Poważny stan 21-latka

Po wypadku w miejscowości Kraszewo niedaleko Ciechanowa, gdzie w poniedziałek rano osobowe audi zderzyło się z volkswagenem transporterem, wznowiono ruch. Spośród siedmiu osób rannych w wypadku, które trafiły do szpitala, w najpoważniejszym stanie jest 21-letni kierowca audi.

- W miejscu, gdzie doszło do wypadku, trasa jest już drożna. Ruch pojazdów odbywa się w obu kierunkach - powiedziała podkomisarz Ewa Brzezińska z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie. 

Jak dodała, wszystkie siedem osób, które brały udział w wypadku, nadal przebywa w szpitalu. - Wiemy, że stan 21-letniego kierowcy audi jest bardzo poważny - podkreśliła.

Wcześniej policja informowała, iż ze wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło, gdy kierowca osobowego audi, z nieustalonych na razie przyczyn, zjechał na sąsiedni pas ruchu i uderzył czołowo w jadącego z przeciwka volkswagena transportera. Kierowcy audi oraz busa, jak również pięciu jego pasażerów, zostali przetransportowani do szpitala.

Reklama

Po wypadku droga krajowa nr 50 w miejscowości Kraszewo przez pewien czas była całkowicie nieprzejezdna. W związku z tym wprowadzono tam objazdy. Potem ruch pojazdów, aż do zakończenia przez policję czynność związanych z wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia, odbywał się wahadłowo, jednym pasem jezdni.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy