Reklama

Reklama

Mazowieckie: Sala tortur w piwnicy seniorki. Znęcała się nad zwierzętami

Zwłoki zagłodzonych psów, szubienice, krew na ścianach - o odkryciu w piwnicy starszej kobiety na Mazowszu informuje organizacja pozarządowa OTOZ Animals Inspektorat Warszawa.

Do podwarszawskiej posesji wezwano przedstawicieli fundacji Zwierzokracja po tym, jak starsza kobieta trafiła w stanie krytycznym do szpitala. Chodziło o zaopiekowanie się jej kotem. To, co zastali na posesji, wstrząsnęło aktywistami.

Na pomoc została wezwana policja, która - jak podaje OTOZ Animals Inspektorat Warszawa - pierwotnie odstąpiła od interwencji. To wtedy do akcji wkroczyły kolejne organizacje zajmujące się zwierzętami i, jak przekazały, na widok wygłodniałych psów, krwi na ścianach i z powodu smrodu padliny wymusiły interwencję służb. Wtedy też dokonano makabrycznego odkrycia w piwnicy kobiety.

Reklama

"Po zejściu do piwnicy doznaliśmy szoku. Mieliśmy wrażenie, że jesteśmy na filmowym planie najgorszego i dobrze przemyślanego horroru... Zwłoki kolejnego zagłodzonego psa leżały pod wiszącymi z sufitu sznurami, które wyglądały jak szubienice. Krew była wszędzie, na ścianach, podłodze. W workach znaleźliśmy nieprawdopodobną ilość kości zwierząt, niewiadomego pochodzenia.. Wyglądało to tak, jakby właścicielka urządziła sobie w piwnicy istną salę tortur lub salę do przeprowadzenia uboju rytualnego, sądząc po ilości krwi. Nie chcemy nawet myśleć, ile zwierząt zginęło w tej piwnicy" - czytamy na facebookowym profilu OTOZ.

Z posesji pod opiekę aktywistów i schroniska trafiło dziewięć wygłodzonych psów.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy