Reklama

Reklama

Mazowieckie: Policja wezwana do niedźwiedzia na drodze. Znaleźli pluszaka

Policjanci z Grójca (woj. mazowieckie) zostali wezwani na drogę krajową nr 50. Według zgłaszającego na trasie leżał niedźwiedź. Funkcjonariusze znaleźli tam pluszaka. Teraz szukają jego właściciela.

Rzeczniczka grójeckiej policji nadkom. Agnieszka Wójcik poinformowała w piątek, że jedno z ostatnich zgłoszeń, jakie otrzymał z Centrum Powiadamiania Ratunkowego oficer dyżurny brzmiało: "Na pasie w kierunku Mszczonowa leży duże zwierzę. Według zgłaszającego prawdopodobnie niedźwiedź".

Zwierzę miało leżeć w nocy na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Witalówka i zagrażać bezpieczeństwu w ruchu drogowym.

Pluszak na jezdni

- Policjanci jadący na miejsce zastanawiali się, czy na terenie powiatu grójeckiego kiedykolwiek przebywały niedźwiedzie, ale zgłoszenie potraktowali poważnie - przekazała rzeczniczka.

Reklama

Jak się okazało, mundurowi zastali na miejscu dużego pluszowego misia, który leżał na jezdni. - Pluszak był trochę uszkodzony, ale metka przy uchu świadczyła o tym, że zabawka jest nowa - dodała nadkomisarz.

Policjanci zabrali miśka do komendy, gdzie policjantka zajmująca się problematyką nieletnich naprawiła rozerwane futerko. Teraz policjanci z Grójca szukają właściciela bądź właścicielki zguby.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy