Reklama

Reklama

Mazowieckie: Pijana wiozła trójkę dzieci. Zatrzymali ją świadkowie

​Kompletnie pijana 25-latka przewoziła samochodem trójkę dzieci i równie pijanego sąsiada. Jadącą wężykiem kobietę zauważyła para młodych ludzi, którzy zabrali kluczyki ze stacyjki, kiedy zatrzymała się przed sklepem.

Jak poinformował w poniedziałek oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce kom. Tomasz Żerański, do zdarzenia doszło w niedzielę przed godz. 18 w miejscowości Wykrot w gm. Myszyniec.

Miała trzy promile

Jadąca samochodem para młodych ludzi zwróciła uwagę na poruszającą się całą szerokością jezdni skodę. - Młodzi ludzie zawrócili i pojechali za jadącym wężykiem samochodem. Kiedy auto zatrzymało się przed sklepem, wyjęli ze stacyjki kluczyki i uniemożliwili dalsza jazdę prowadzącej samochód kobiecie - przekazał kom. Żerański.

Samochodem kierowała 25-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego; kobieta miała trzy promile alkoholu w organizmie. 25-latka przewoziła trojkę dzieci w wieku 3-8 lat oraz sąsiada, który podobnie jak i ona był pijany. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie ok. 3 promile alkoholu.

Reklama

Kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy, a niebawem odpowie ona za swoje postępowanie przed sądem.

"Dziękujemy za taką reakcję"

Jak podkreślił rzecznik ostrołęckiej policji, dzięki właściwej postawie para młodych z ludzi z gm. Krasnosielc udaremniła dalszą jazdę pijanemu kierowcy.

- Dziękujemy za taką reakcje. Być może dzięki takiemu zachowaniu ze strony zgłaszającej uniknięto kolejnej tragedii spowodowanej przez nietrzeźwego kierującego - zaznaczył kom. Żerański.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne