Reklama

Reklama

Mazowieckie: Karetka staranowała ogrodzenie cmentarza i uszkodziła pomniki

Karetka pogotowia wypadła z drogi, staranowała ogrodzenie cmentarza i wjechała w znajdujące się na nekropolii pomniki. Do zdarzenia doszło w miejscowości Bielsk (woj. mazowieckie). W ambulansie nie było pacjenta. Jak przekazała Interii podkom. Marta Lewandowska, załoga karetki nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Do wypadku z udziałem karetki SPZ ZOZ w Płońsku, która wracała od pacjenta doszło około godziny 5:30 w poniedziałek w Bielsku na terenie powiatu płockiego. 

Podkom. Marta Lewandowska, rzecznik prasowa płockiej policji w rozmowie z Interią przekazała, że ambulans staranował ogrodzenie cmentarza, a następnie uszkodził kilka pomników. 

- Kierujący pojazdem 46-latek z niewyjaśnionych na ten moment przyczyn stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z drogi - wyjaśniła rzecznik.

Załoga nie odniosła obrażeń

Podkom. Lewandowska dodała, że na pokładzie karetki nie było pacjenta, a załoga ambulansu nie odniosła poważniejszych obrażeń. Obecnie trwa usuwanie pojazdu z terenu cmentarza. 

Reklama

Na miejsce wezwano trzy zastępy strażaków, zespół medyków oraz policjantów, którzy wyjaśnią dokładne przyczyny tego wypadku.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy