Reklama

Reklama

Mazowieckie: Dwuletnie dziecko wypadło z okna na 4. piętrze

Dwuletnie dziecko wypadło z 4. piętra bloku na jednym z legionowskich osiedli, zajęło się nim pogotowie ratunkowe - powiedziała w sobotę podkom. Justyna Stopińska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Z informacji, jakie przekazała Stopińska wynika, że policja zgłoszenie o wypadku otrzymała po godz. 13 z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Na miejscu funkcjonariusze zastali rodziców dziecka. Oboje byli trzeźwi.

"W tej chwili ustalamy przyczyny i okoliczności tego zdarzenia" - podała policja.

Z kolei według informacji lokalnych mediów do wypadku doszło na osiedlu przy ul. Zegrzyńskiej. Przed godziną 15 na miejscu była jeszcze karetka pogotowia oraz inne służby

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy