Reklama

Reklama

Mazowieckie: Byk prawdopodobnie zabił właściciela. Akcja policji i leśników

W gminie Strzegowo na Mazowszu byk prawdopodobnie zabił właściciela. Funkcjonariusze wspólnie z leśnikami odnaleźli agresywne zwierzę. Zostało ono odstrzelone.

Jak przekazała asp. szt. Anna Pawłowska z KPP w Mławie, w piątek rano mławscy funkcjonariusze odebrali zgłoszenie dotyczące tragicznej śmierci 64-letniego mieszkańca gm. Strzegowo. 

Reklama

- Jak wynika z ustaleń na miejscu zdarzenia, mężczyzna na swojej posesji został zaatakowany przez byka, którego był właścicielem - podała policjantka.

Do tragedii miało dojść nocą. Mężczyzna miał wyjść na pole w poszukiwaniu byka, który uciekł ze stodoły. Jego ciało zauważyła w piątek rano przypadkowa osoba.

- Wspólna akcja leśników i policji zakończyła się odnalezieniem agresywnego zwierzęcia. Decyzją Powiatowego Lekarza Weterynarii byk został odstrzelony przez leśniczego - poinformowała Pawłowska.

Na miejscu pracują policjanci i prokurator, którzy ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zgonu mężczyzny.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne